Smaller Default Larger

O nas

Piotr Gabrysz: założyciel "Dictum". Wieloletni pracownik administracji samorządowej. Ponad osiem lat zastępca prezydenta miasta do spraw społeczno oświatowych. Dziennikarz radiowy i prasowy, redaktor naczelny gazet lokalnych, prezes spółki medialnej, organizator wielu przedsięwzięć kulturalnych i sportowych. W Dictum szkoli z komunikacji interpersonalnej, negocjacji, zarządzania czasem i zmianą, kreatywnego myślenia. Prowadzi również szkolenia z zakresu kontroli zarządczej w j.s.t., prawa prasowego w realiach samorządowych, ochrony danych osobowych. Felietonista www.podatki.biz, publikuje również w miesięczniku Kadra Kierownicza w Administracji. Po godzinach gra na gitarze i pisze piosenki.Małgorzata Jagielło: prawie dwadzieścia lat w samorządowej oświacie. Od stanowiska podinspektora do kierownika wydziału oświaty, specjalistka od prawa oświatowego, administracji i interpretacji prawnych zagadnień oświatowych. Obecnie trenerka,  autorka szkoleń i opracowań z zakresu prawa oświatowego. Prowadzi szkolenia dla radnych, pracowników administracji, dyrektorów jednostek oświatowych, nauczycieli. Autorka podręcznika o ochronie danych osobowych.

Agata Gabrysz: dyrektor przedszkola, logopeda, socjoterapeutka, trener metody Dennisona i logopedii, specjalista integracji grupy. Autorka programów edukacyjnych, "Moje Emocje" www.bezpiecznaszkola.info i ogólnopolskiego programu Bezpieczne Przedszkole (www.bezpieczneprzedszkole.com)


 

Waldemar Szypuła: absolwent Międzynarodowej Szkoły Menedżerów w Warszawie, oraz Ośrodka Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego. Trener i coach z piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu warsztatu umiejętności kierowniczych (budowanie zespołu, motywowanie, techniki walki ze stresem), techniki sprzedaży i negocjacji, komunikacji z trudnym klientem, asertywności w zarządzaniu. Prowadzi programy szkoleniowe wprowadzające proces zmian w organizacji. Miłośnik dobrej kawy i czarnych płyt. Właściciel Vinyl Cafe we Wrocławiu.

 

Nasi Partnerzy

logotypy ...